Сторінки майбутнього

З 1 грудня 2015   по 29 лютого 2016 компанія “Цифрова Країна” спільно з Фондом культури та інновацій FUTURA провела Всеукраїнську програму з оцифрування унікальних друкованих видань і рукописів Сторінки майбутнього, спрямовану на співпрацю з культурними установами України.

Мета проекту — отримання грантів і фінансування оцифровки унікальних видань, що мають культурно-історичну цінність.

Докладніше

До співпраці було запрошені 300 установ, які займаються збереженням документів: бібліотеки, музеї, національні культурні фонди та архіви.

За період проведення програми ми отримали 110 заявок від 9 музеїв та бібліотек України.

Спільно з експертами Комітету захисту архівів та істориками ми встановили черговість оцифровки видань – в залежності від їх історично-культурної цінності та рівня заподіяного часом збитку.

Перший грант від Фонду FUTURA отримує — БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ.

Комплект рукописних оригіналів XIX століття з історії німецьких та швейцарської колоній півдня Бессарабії (18 документів загальною кількістю 900 сторінок) буде транспортовано до Києва та оцифровано нашими фахівцями до кінця квітня.

Ще 3 заявки прийняті в роботу грантовим відділом “Цифрової Країни”. Сподіваємось, що наш досвід в отриманні міжнародних грантів допоможе найближчим часом оцифрувати матеріали, що заявили наступні учасники проекту:

  1. Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олеся Гончара
  2. Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, м. Харків
  3. Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олега Ольжича

Дякуємо всім учасникам та наголошуємо, що компанія “Цифрова країна” відкрита до співпраці із закладами культури й поза рамками проекту.

Збережемо нашу історію разом!

001

[згорнути]

Партнери

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Call Now Button