Газетний архів онлайн

Компанія “Цифрова Країна” в межах спільного проекту з Центральная научная библиотека ХНУ имени В.Н.Каразина оцифрувала велику колекцію рідкісних та цінних видань газети «Южный край», яка виходила у Харкові щоденно з 1 грудня 1880 р. до 3 грудня 1919 р.

Докладніше

Газета «Южный край» складає особливу цінність Фонду книжкових пам’яток Центральної наукової бібліотеки Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, який має статус Національного надбання. Газета видавалася з 1880 року в Харкові та є одним з найцінніших джерел для вивчення історії культури і соціально-економічного розвитку Харкова і Слобожанщини. Видання є неоціненним інформаційно-документальним джерелом для дослідження і вивчення історії культури та соціально-економічного розвитку не тільки Слобожанського краю періоду ХІХ – поч. ХХ ст., а й усієї України.

Сканування газет проводилося з використанням професійного широкоформатного сканера, адже формат газет був більший за А2. Враховуючи вік та стан газет, широкоформатне сканування виконувалося з технологією «дбайливого сканування».

Ознайомитися з оцифрованими матеріалами можна на офіційному сайті ЦНБ ХНУ імені В. Н. Каразіна в розділі eScriptorium. Архів рідкісних видань і рукописів або за посиланням: https://goo.gl/bvWvWZ

Роботу зі створення цифрових копій газети «Южный край», компанія “Цифрова Країна” провела на кошти, що були виділені Міністерством освіти і науки України.

_18034282_1204935329615668_8342403579000200538_n

[згорнути]

Партнери

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Call Now Button