Книги реєстрації актів цивільного стану Київської області 1919 – 1939 рр.

Державним архівом Київської області спільно з компанією “Цифрова Країна” реалізовано пілотний проект з оцифрування описів архівних фондів і створення інформаційно-пошукової системи, призначеної для оперативного доступу і пошуку інформації по архівним фондам установи.

Докладніше

В рамках пілотного проекту оцифровано описи фонду №5634 «Книги реєстрації актів цивільного стану Київської області за 1919 – 1939 роки», які були передані на постійне зберігання Головним управлінням юстиції Київської області. Дані описів у вигляді бази даних завантажені до інформаційно-пошукової системи на базі програмного продукту «Folium», розробленого компанією “Цифрова Країна”. Інформація бази даних знаходиться у відкритому доступі для всіх бажаючих за адресою: http://dako.folium.info/

База даних містить в собі інформацію про фонд, опис, індекс справи, назву справи, рік справи, вид події (народження, шлюб, смерть та ін.), відділ державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС), назву населеного пункту, термін зберігання справи, примітку.

Інформаційно-пошукова система надає можливість:

  • пошуку необхідної інформації за одним / кількома критеріями;
  • перегляду та сортування записів за релевантністю по любому з параметрів;
  • перегляд картки запису;
  • експорт / збереження інформації (картки, відібраних записів) в один з текстових форматів (PDF, MsWord) або її роздрук;
  • інше.

Результат:  

Реалізація пілотного проекту дозволить, з однієї сторони, зробити інформацію про фонди архіву більш відкритою, надати віддалений доступ до неї всім зацікавленим особам, з іншої сторони – дозволить оптимізувати роботу установи, зменшити навантаження на її співробітників.

На другому етапі проекту планується оцифрувати, завантажити в інформаційно-пошукову систему і надати відкритий доступ до описів фонду №384 «Київська губернська переписна комісія першого всезагального перепису населення 1897 року».

217977527

[згорнути]

Партнери

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Call Now Button